«7 чудес Києва» оголосить переможців 26 вересня

 

Нагородження переможців акції «7 чудес Києва» відбудеться 26 вересня на День туризму – в Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра».

«Врахувавши багаточисельні звернення до організаційного комітету активних представників громадськості, акцію «7 чудес Києва» було продовжено. Заплановано, що нагородження переможців ми проведемо на День туризму – 26 вересня в Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра». До цього часу кожен бажаючий може проголосувати на сайті 7chudes.in.ua за вибрану пам’ятку», – повідомив голова оргкомітету акції, народний депутат України Микола Томенко.

За словами Томенка, для голосування в акції визначено 30 номінантів. На сьогодні в інтернет-опитуванні лідирують: Андріївська церква, Будинок з химерами, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Могилянська академія. Обрання переможців відбудеться згідно результатів інтернет-голосування та опитування 100 експертів у галузі туристичної справи.

«7 чудес Києва» – це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», що триватиме у 2013 році з метою визначення видатних історико-архітектурних об’єктів столиці України, які свого часу відігравали важливу роль в історії міста та досі є його прикрасою.

«Акція стартувала 13 травня цього року. Завдання її є оприлюднення широкому загалу визначних об’єктів столиці, їх пропагування та збереження. Оргкомітет спеціально вирішив використати для проведення цієї акції весняно-літній період для того, щоб показати унікальні місця столиці та залучити киян і гостей столиці до пізнання цього міста», – зазначив Микола Томенко.

За традицією про переможців проекту буде знято відеофільм і випущено поліграфічну продукцію, що покликані популяризувати вітчизняний туризм.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply