6 найздоровіших алкогольних напоїв на світі

Мається на увазі, що розпивання алкоголю – факт, не дуже добре впливає на здоров’я, передає Ukr.Media.

Але це все людська схильність до крайнощів і нездатність розділити зловживання і насолоду спиртними напоями. Насправді, серед видів алкоголю, як і серед продуктів, є фаворити та аутсайдери за кількістю користі, яку вони можуть нанести нашому організму. Основний секрет тут у тому, щоб кількістю випитого не перекривати користь від його якості. І якщо вже націлилися отримувати вітаміни навіть під час відпочинку в барі, варто знати, на яких напоях потрібно зупинити свій вибір перш за все.

— Текіла —

Як не дивно, цей міцний алкоголь – лідер за кількістю корисних речовин і переваг для здоров’я з усіх видів спиртних напоїв. До того ж у ній менше калорій, ніж, наприклад, в горілці, що може стати плюсом для тих, хто про це хвилюється. Але головний секрет в тому, що текіла проводиться з агави, в якій містяться цукри, не підвищують рівень глюкози в крові. Це означає, що ви не будете відчувати різких нападів голоду по мірі розпиття і збільшувати рівень холестерину.

— Червоне вино —

Репутація червоного вина не дуже постраждала від нападів супротивників алкоголю. Цей напій завжди називають в числі перших, якщо йдеться про користь для організму. Однак воно трохи програє в текілі рівні «поганого» цукру, хоча має масу інших переваг. Наприклад, активні сполуки в червоному вині (поліфеноли, ресвератрол і кверцетин) покращують стан серцево-судинної системи. Крім того, дослідження, проведені в Університеті Массачусетса, показали, що червоне вино допомагає уповільнити процес потрапляння глюкози в кров, і це не дозволяє інсуліну різко підвищуватися і провокувати небажані наслідки, пов’язані з розвитком діабету.

— Ром —

Ром – не надто популярний напій серед студентів і працівників розумової праці, і абсолютно даремно. Цей напій, як було доведено в результаті декількох досліджень, підвищує когнітивні здібності людини. Крім цього, ром здатний привести в порядок нервову систему і зменшити занепокоєння в моменті. Це не означає, що потрібно пити його як заспокійливе, але варто враховувати, якщо в стані хвилювання ви шукайте, чого б випити.

— Віскі —

Одна порція віскі містить стільки ж антиоксидантів, скільки келих хорошого червоного вина. Тому їм запросто можна лікуватися від застуди або проводити профілактику подібного роду захворювань. Напій також містить эллагиновую кислоту. Ця речовина допомагає знищувати мутовані клітини в організмі, тобто боротися з розвитком раку.

— Розу —

Ця різновид вина увібрала в себе всі найкращі якості в плані профілактики захворювань і від червоного і білого. Поліфеноли, які удосталь містяться в цьому напої, запобігають атеросклерозу. А, як відомо, саме ця проблема є основною причиною всіх серцево-судинних захворювань.

— Шампанське —

Якщо ви останнім часом скаржитеся на якість вашої пам’яті, на допомогу може прийти шампанське. Воно значно піднімає тонус нейронів, що відповідають за цю частину когнітивних функцій. Крім того, шампанське здатне позитивно вплинути на здоров’я шкіри. Не те, щоб його варто було приймати, як засіб від зморшок, однак завжди приємно знати, що алкоголь – це не тільки задоволення, але і користь при правильному виборі та дозуванні.

Джерело: https://ukr.media/business/336030/