6 мільйонів на Авакова з кишень українців

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, володіючи трьома квартирами, мешкає у підвідомчому комплексі під назвою “Фортеця”, на обслуговування якого витрачаються мільйони гривень із бюджету, пише Експрес.

Комплекс спеціальних об’єктів МВС України, про який йдеться, знаходиться на околиці Києва по вулиці Вишгородська, 85-А. За височенною огорожею – майже 70 гектарів лісу. Офіційно в міністерстві стверджують, що гектари соснового лісу використовують для тимчасового проживання колишніх правоохоронців і родин бійців АТО. Але влаштувати туди когось із пересічних громадян неможливо.

“У будинку так званого комплексу “Фортеця” живе міністр МВС Арсен Аваков. Ми проводили під огорожею одну зі своїх акцій. Сам пан Аваков до нас не вийшов, але ніхто не заперечив, що він там мешкає”, – розповів представник Автомайдану Олег Пушак.

Повідомляється, що у 2016 році послуг для “Фортеці” замовили щонайменше на 1 млн 616 тис. гривень. Переважно витрати стосувалися комунальних послуг та придбання техніки для прибирання. У 2017-му витрати на цей об’єкт стрімко зросли, сягнувши позначки 5 млн 500 тис. З них – 1 млн 200 тис. гривень витрачають на “послуги з охорони об’єктів та особистої охорони”.

У 2018-му витрат ще більше, за шість місяців – 6 млн 381 тис. гривень. 1 мільйон 488 тис. 648 гривень витратили на капітальний ремонт огорожі, за надсучасну систему відеоспостереження заплатили 1 млн 101 тис. гривень, витрати на приватну охорону зросли до 2 млн 439 тис 749 гривень.

Нагадаємо, як Аваков “провернув” корупційну схему з французькими вертольотами на 200 млн євро.

http://ua1.com.ua/politics/avakov-meshkae-u-ministerskomu-maetku-na-yakiy-vitrachayutsya-milyoni-z-byudzhetu–44911.html