24 БЕРЕЗНЯ – ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “В ОБІЙМАХ ВЕСНИ”

24 березня арт-галерея «Мануфактура» представляє виставку «В обіймах
весни »художника Володимира Гарбуза, на якій будуть представлені
живописні та скульптурні композиції автора. Його творчість є видатним надбанням українського образотворчого спадщини, а ім’я живописця вже увійшло в історію мистецтва нашої країни.

Роботи художника відрізняють жанрове розмаїття і технічна багатогранність. Володимир Гарбуз працює в напрямку книжкової та станкової графіки, живопису і скульптури.
Основу експозиції складають пейзажі – один з улюблених жанрів
художника, але це не мальовничі краєвиди в традиційному розумінні. його
зображенню властиве різноманіття експресії і кольору. вони немов
прориваються за межі усталеної форми і площини, поширюються
в просторі, часі і сприйняття глядача. Сам автор називає це напрямок живопису космогонічний імпресіонізм.
Бронзові скульптури художника, які можна буде побачити на виставці, виконані в імпресіоністичній манері. завдяки пластичного мови, він вдало передає характер моделей і моральну глибину сюжетів.
Художник – автор графічних серій на Шевченківські теми – ілюстрацій до «Кобзаря», книг: «Шевченко і вічність», «Стежками до світил »,« Давидові псалми »і ін.
Народився Володимир Гарбуз 21 грудня 1951 року в селі Карапишах Миронівського району Київської області. Закінчив відділення Книжкового мистецтва Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова у Львові. Член Національної спілки художників України, багаторазовий номінант і призер державних премій.
Живописні та графічні роботи художника представлені в експозиції багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також в приватних зібраннях.
Оцінити майстерність визнаного українського живописця і зануритися в дивовижний світ його творчості можна в просторі арт-галереї «Мануфактура» до 18 травня.

Адреса: Обухівське шосе, 2
Час роботи: Щодня з 11.00 до 20.00

http://manufactura.ua/ua/news/view/n/24_bereznya_-_vidkrittya_vistavki_v_obiymah_vesni_.html