21 березня 2015 року о 12.00 у Києві стартує «Забіг Миру»

Метою даного проекту є подяка населенню всіх країн Європи за підтримку України в її європейському виборі та проведення молитви за мир в Україні та світі. Окрім цього, під час відвідування учасниками пробігу даних країн ми плануємо передавати членам парламентів цих країн подяки за ратифікацію «Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС».

В рамках реалізації даного проекту передбачається здійснити найдовших в світі забіг без зупинок довжиною орієнтовно 18 000 км від Києва по 42 столицях. Даний Забіг буде зареєстрований в Книзі рекордів Гіннеса, як найдовший безперервний забіг здійснений групою людей.

Забіг розпочнеться о 12.00 год. 21 березня 2015 року від стін Верховної Ради України, в день підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС символічним Забігом Миру в якому зможуть прийняти участь всі бажаючі. Участь у символічному забігу підтвердили Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, посли європейських країн, громадські діячі та народні депутати України. Очікувана кількість учасників – 1000 осіб.

Докладніше: http://runforpeace.eu/

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply