20 тисяч киян проголосували за проекти Громадського бюджету

Громадський бюджет Києва почався з рекорду: лише вчора вночі розпочалося електронне голосування за проекти, і за півтори доби вони зібрали майже 55 тисяч голосів.

Станом на 15:00 16 травня на сайті проголосувало 19 947 людей, які віддали 54 825 голосів.

До голосування допущено 1583 проекти на суму понад 746 млн грн. На реалізацію проектів Громадського бюджету-4 виділять 160 млн грн.

Найбільше проектів допущено до голосування у категорії «Освіта» – 664 проекти (41,9%) і «Спорт» – 173 проекти (10,9%). Також кияни можуть обрати проекти для голосування у категоріях: «Громадянське суспільство», «Комунальне  господарство, енергозбереження», «Публічний простір», «Культура, туризм», «Безпека» – 73 проекти (4,6%), «Охорона здоров’я», «Соціальний захист», «Екологія», «Дороги, транспорт», «IT» (інформаційні технології), «Інше».

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ВПОДОБАНІ ПРОЕКТИ

Щоб проголосувати, потрібно зайти на сайт, у «ГБ 2020» натиснути «Переглянути проекти», за допомогою фільтрів за номером чи назвою обрати 5 проектів, які вам до вподоби.

Для входу в систему необхідно авторизуватися через BankID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ) та Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк». Цього року кияни-власники карток Monobank також зможуть голосувати за обрані проекти Громадського бюджету-4. Голосування триває до 6 червня.

Нагадаємо, що дізнатися більше про проекти Громадського бюджету, познайомитися з авторами та командами, а також просто розважитися, кияни мають змогу 18 травня на ГБФесті в парку Шевченка.

https://vechirniy.kyiv.ua/news/20-tysyach-kyyan-proholosuvaly-za-proekty-hromads-koho-byudzhetu