12 продуктів, які корисно їсти навіть ввечері

Добре відомо, що пізня вечеря шкідлива не лише для фігури, але й для нашого здоров’я та самопочуття. Однак, є й винятки. Так, декілька легких продуктів ви можете сміливо їсти після 18:00 і не зашкодити організму.

Перелік підготувало видання AdMe.ru.

Кукурудза

Цей легкий продукт виводить холестерин з організму та перешкоджає накопиченню жиру. Однак, це стосується лише вареної кукурудзи.

Нектарини

У нектаринах висока концентрація клітковини, це прискорює обмін речовин і запобігає накопиченню жирів.

Овочева ікра

Будь-яка домашня овочева ікра – грибна, кабачкова, баклажанна – легка. Тож швидко перетравлюється і засвоюється організмом. Тож можна не хвилюватись, що вона викличе важкість перед сном.

Селера

Цей продукт має «негативну» калорійність, тому організм витрачає багато енергії на її перетравлення, відтак спалюються додаткові жири.

Ріпа

Це дуже корисний овоч, який очищає організм, зміцнює імунітет і заряджає організм енергією. Крім того, вона є дієтичним продуктом, тож підходить для вечірнього перекусу.

Гарбуз

Це також низькокалорійний продукт, тож сміливо можете споживати його ввечері.

Капуста

Всі види капусти багаті вітамінами групи В. Крім того, вона є дієтичним продуктом, тож приноситиме лише користь організму в будь-який період дня.

Гриби

Гриби самі по собі не надто калорійні. Головне тут правильно його приготувати. Звичайно, вони будуть шкідливими, якщо їх добряче обсмажити. При цьому якщо їх просто протушити або обварити, то можна їх сміливо їсти після 18.

Буряк

Буряк регулює жировий обмін, тобто запобігає ожирінню. Тому якщо його їсти просто як легкий салат, а не добавко до якоїсь основної страви, то це цілком прийнятно ввечері.

Тріска

Це дієтичний продукт. Також у цій рибі є вітаміни і цінні елементи, які зміцнюють імунітет та нормалізують роботу організму.

Камбала

Ще один корисний різновид їжі, яку можна їсти ввечері. Ця риба містить метіонін, який розщеплює жири.

Ківі

Ківі допомагає організму спалювати і розщеплювати жири, позбавляє від тяжкості в шлунку і нормалізує водно-сольовий баланс.

Джерело: 24 канал