10 заповідей здорової жінки

Для того щоб здоров’я не підвело, піклуватися про нього треба не від випадку до випадку, а постійно. І для цього мало просто харчуватися здоровою їжею і відвідувати фітнес-зал. Дотримуйтесь всі 10 правил – і ви будете здорові!

15 хвилин на спорт
Незалежно від вашого самопочуття, ступеня зайнятості і погодних умов, присвячуйте 15 хвилин кожен день фізичним вправам. Дуже скоро така зарядка увійде у вас у звичку і стане чимось таким же обов’язковим, як чищення зубів або ранковий душ.

Бездоганний зовнішній вигляд
Якщо ви добре виглядаєте, то і настрій у вас відмінне. А адже позитивний настрій – головна умова здоров’я, фізичного і психічного. Для жінки дуже важливо добре виглядати і подобатися собі самій.

Сніданок обов’язковий
Навіть якщо ви проспали і спізнюєтеся, ні в якому разі не скасовувати сніданок! Світ зачекає якихось 10-15 хвилин, поки ви насититеся та заповнитесь енергією на весь день.

Регулярне харчування
Ви повинні харчуватися строго по графіку, 5 разів на день. Дробове харчування – найпростіший і найдоступніший спосіб убезпечити себе від зайвої ваги.

Хороший сон
Повноцінний сон дає вам бадьорість на весь день, відмінно позначається на роботі внутрішніх органів і стані шкіри. Спати не менше 7-8 годин на добу – запорука міцного здоров’я.

Позитив
Намагайтеся не передавати погані новини і поменше говорити про погане. Цим ви збережете свою нервову систему і зробите велику послугу оточуючим.

Ніяких пліток
Плітки забруднюють ефір, переносять акцент вашої уваги з себе на інших людей. Вони змушують вас відчувати себе нещасною. Постарайтеся не пліткувати, і ваше самопочуття поліпшиться.

Любов до свого тіла
Щодня робіть щось, що приносить задоволення або користь вашому тілу. Зарядка, косметична маска, масаж, здорова їжа – ставтеся до свого тіла дбайливо і з любов’ю. І воно відплатить вам тим же!

Музика щастя
Гармонійні співзвуччя класичної музики не тільки підвищують настрій, але і сприяють зміцненню нервової системи. Деякі мелодії навіть здатні лікувати! Слухайте приємну вам музику кожен день.

Водний баланс
Вода грає ключову роль в правильному функціонуванні нашого організму. Якщо ви п’єте недостатньо, органи і системи не мають можливості працювати як слід. Дотримуйте водний баланс – це просте правило допоможе вам залишатися здоровою!